Taka Marine pamatnodarbošanās ir jūras komerctransporta dzinēju piegāde, uzstādīšana, tehniskā apkope un remonts. Kompānijas ir oficialais VOLVO Penta jūras komerctransporta dzinēju un rezerves daļu dīleris un servisa veicējs.

.....

AKCIJA

Lai ērtāk būtu plānot dzinēju apkopi un rezerves daļu piegādes izmaksas., piedāvājam noslēgt pastāvīgu dzinēju apkopes līgumu. Piesakoties servisa līgumam līdz 2013. gada 31. decembrim dzinēju sākotnējo diagnostiku veiksim bez maksas. Sīkāka informācija par piedāvājumu rakstiet info@takamarine.lv

.....

D3-150

D3

Volvo Penta D3 dzinējs ir izstrādāts, izmantojot jaunāko pieejamo dzinēju tehnoloģiju. Vairāk info:http://www.volvopenta.com/SiteCollectionDocuments/Penta/Marine%20Commercial%20brochures/English/Product%20Guide%20Commercial.pdf

 

.....

AGS

SIA “A.G.S.” dibināta 1992.gadā. Darbību sāka ar apsardzes un ugunsdrošības signalizāciju uzstādīšanu, programmēšanu, garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu.

1994.gadā kompānija sertificējās Krievijas Kuģu Reģistrā (MRS) un uzsāka jūras kuģu navigācijas un elektroautomātikas iekārtu tirdzniecību, uzstādīšanu un pēcgarantijas apkalpošanu. Deviņu veiksmīgas darbības gadu laikā firma ir attīstījusies un paplašinājusi piedāvājamo pakalpojumu klāstu.
Piedāvājam gandrīz visu vājstrāvas sistēmu kvalitatīvu projektēšanu, montāžu, programmēšanu un apkalpošanu sekojošām sistēmām:

  • ugunsdrošības signalizāciju sistēmas;
  • apsardzes signalizāciju sistēmas;
  • ciparu un analogās video novērošanas sistēmas;
  • piekļūšanas un durvju kont...
.....

Kontakti

Adrese: Rīga, Atlantijas iela 23

Telefons: +37167211765

Fakss: +37167225302

Mob. tel.: +37129212636

Epasts: Ainars.Jakubanis@takamarinw.lv

.....